Πλήρη αγωνιστική δράση έχουμε το Σάββατο (11/1) σε Α2, Β΄και Γ΄ΕΠΣΗ με σημαντικά παιχνίδια.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή" (16η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΑΣΙΤΕΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΑΣΙΤΩΝ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Ζαφείρης Α., Σίσκος Τ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
|
5. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΒΟΝΗ | ΠΟΑ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Περτσελάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
|
6. | ΠΗΓΑΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) |
|
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α. | |
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Αναστασιάδης Δ. | |
9. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) |
|
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΡΑΥΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Δρακωνάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε. | |
11. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ. | |
12. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ. | |
13. | ΔΑΦΝΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ. | |
14. | ΟΦΑΜ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδάκης Φ., Τζανάκη Μ. | |
15. | ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 18:00 | Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ. | |
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΙΝΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 15:00 | Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α. | |
17. | ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 11/01/20 | 18:30 | Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ. |