Πλούσια αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό (25/1) μενού των αναμετρήσεων σε όλες τις τοπικές κατηγορίες ποδοσφαίρου της ΕΠΣΗ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά κατηγορία έχει ως εξής:
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Ελευθεράκης Σ.
2. ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Φερετζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 Τζάμος Δ., Δρακουλάκης Κ., Σταυράκης Γ.
9. ΒΟΝΗ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε.
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 25/01/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ Σάββατο 25/01/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Σίσκος Τ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
26. ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 25/01/20 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Καζόγλου Χ., Τζανάκη Μ.
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
30. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Ξυπάκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
31. ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 25/01/20 18:30 Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας Χ., Τζανάκη Μ.